زور اخبار آمریکا دموکرات رئیس جمهور

زور: اخبار آمریکا دموکرات رئیس جمهور دونالد ترامپ اخبار بین الملل

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

از بحران مالی پرسپولیس تا قعرنشینی استقلال با علی اکبر طاهری / مدیرعامل پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیس به تشریح شرایط این باشگاه، اوضاع درآمدزایی و پرداخت بدهی‌ها و همچنین شرایط تیم رقیب پرداخت.  مدیرعامل پرسپولیس : از بحران مال..

ادامه مطلب

هزینه‌های هنگفت ماکرون جهت آراستگی خود طی 3ماه

یک نشریه فرانسوی نوشت که رئیس‌جمهور تازه فرانسه همچون همتایان قبلی خود رقم کلانی را جهت پیرایش خود هزینه کرده است.  هزینه های هنگفت..

ادامه مطلب

با پوتین راجع به حضور کشور عزیزمان ایران در سوریه صحبت خواهم کرد / نتانیاهو

نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهای بی اساس و تکراری خود راجع به پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که در جریان سفر آتی خود به روسیه، راجع به تثبیت حض..

ادامه مطلب

۴۵ قمارباز ﺩر شیراز ﺩستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری ۴۵ قمارباز در شیراز خبر داد و گفت: از ابتدای سال این تعداد قمارباز در شیراز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد..

ادامه مطلب

ضرورت داشتن مچ بند شناسایی جهت زائران حج تمتع

مدیرکل حراست شرکت حج و زیارت با بیان شرایط خاص حج امسال، بر استفاده زائران از مچ بند های شناسایی در مراسم تمتع تاکید کرد.  ضرورت داشتن ..

ادامه مطلب

کره‌شمالی پیشنهاد مجدد کره‌جنوبی جهت مذاکرات را رد کرد

خبرگزاری یونهاپ کره‌ جنوبی امروز (دوشنبه) در پی دور تازه تحریم‌های شرکت ملل علیه کره شمالی گزارش داد، پیونگ یانگ در یک نشست کم سابقه میان وزرای امور خارجه..

ادامه مطلب

رونمایی از تیم پیرمردهای لیگ برتر

با خداحافظی بازیکنانی مثل رضا عنایتی، ابراهیم صادقی، محرم نویدکیا و هادی عقیلی از فوتبال لیگ برتر، چندین بازیکن پابه‌سن گذاشته مهم خود را از دست داد...

ادامه مطلب