زور اخبار آمریکا دموکرات رئیس جمهور

زور: اخبار آمریکا دموکرات رئیس جمهور دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث ۴۵ قمارباز ﺩر شیراز ﺩستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری ۴۵ قمارباز در شیراز خبر داد و گفت: از ابتدای سال این تعداد قمارباز در شیراز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شده است

۴۵ قمارباز ﺩر شیراز ﺩستگیر شدند

عبارات مهم : شیراز

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری ۴۵ قمارباز در شیراز خبر داد و گفت: از ابتدای سال این تعداد قمارباز در شیراز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شده است است.

«خبرجنوب» نوشت: سرهنگ یوسف ملک زاده اظهار داشت: در پی تماس های مردمی و در پی گشت زنی های نیروهای پلیس مطلع شدیم تعدادی قمارباز در ساعات مختلفی از روز در برابر تعدای از مراکز درمانی شیراز و مجتمع های تجاری با انجام قماربازی از افراد راحت لوح وجه نقد دریافت و بلافاصله محل را ترک می کردند که با تلاش ماموران پلیس به صورت محسوس و نامحسوس تمامی افراد شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان این که از ابتدای امسال تاکنون تعداد 45 قمارباز در شهرستان شیراز دستگیر و پرونده آنان به مراجع قضایی ارجاع داده شده است است افزود: همواره تلاش داریم با حمایت زیاد دستگاه قضایی استان دیگر همدستان این متهمان را شناسایی کنیم.

۴۵ قمارباز ﺩر شیراز ﺩستگیر شدند

ملک زاده علت فعالیت علنی آنان در مکان های پر ترد سطح شهر را توضیح داد و عنوان کرد: در بررسی ها مشخص شد این افراد جهت فرار از گرفتار شدن در چنگال قانون افرادی را به عنوان نگهبان در محل های ورودی و خروجی می گذارند که به محض مشاهده ماموران به وسیله همان افراد مطلع و محل را ترک و یا آلات قمار را مخفی می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز بیان کرد: پیش بینی می شود تعداد شاکیان از قماربازان بیش از 50 نفر باشند که اغلب مسافر یا همراهان بیمارانی بوده اند که جهت درمان از سایر استان های کشور به شیراز سفر داشته و در دام افتاده بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری ۴۵ قمارباز در شیراز خبر داد و گفت: از ابتدای سال این تعداد قمارباز در شیراز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شده است

ملک زاده گفت: زیاد متهمان ساکن استان های شمالی و غربی کشور و استان فارس بودند که در مکان هایی چون پشت ارگ کریم خان زند، برابر انتقال خون در میدان نمازی و دیگر مراکز تجاری در ساعت های متفاوت با استفاده از آلات قمار مانند ورق، سکه، کارت و غیره اقدام به پهن کردن بساط قمار می داشتند و با ترفندهای متفاوت از شهروندان اخاذی می کردند.

واژه های کلیدی: شیراز | دستگیری | استان فارس | مراجع قضایی | دستگاه قضایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs